Мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України відбувся в Ужгороді

Опубліковано: Серпень 29, 2020

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України відбувся в Ужгороді
Живі, поки ми пам'ятаємо…
На Пагорбі Слави в Ужгороді сьогодні відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Покласти квіти прийшли керівники міста й області, зокрема голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, голова ГО «Спілка учасників бойових дій «Об'єднані війною» Микола Марчишак, представники дипломатичного корпусу, військові, ветерани АТО та ООС, громадськість.
Перед присутніми виступила Катерина Ключкович – мати загиблого Героя, ужгородця Андрія Палая – солдата ЗСУ, командира зенітного артилерійського відділення 15 окремого Гірсько-піхотного батальйону.
О 10.00 було оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання, також сьогодні обмежено розважальні заходи, увечері кожен може вшанувати загиблих Героїв, запаливши свічки на своїх підвіконнях.