Опубліковано: Червень 21, 2024

Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe інформує про відкриття реєстрації на отримання цільової грошової допомоги для підтримки мікробізнесу у Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській та Львівській областях.

Відокремлений Підрозділ Хелп-Хільфе цур Зельбстхільфе е.Ф. в Україні реалізує проєкт “Підвищення стійкості громад в західних областях України”. Проєкт планує підтримати підприємства, які мають реалістичні та стійкі бізнес-ідеї для відновлення або розвитку своєї економічної діяльності. Мікрогрант (грант у грошовому еквіваленті) включає надання цільової благодійної допомоги на закупівлю обладнання та матеріалів, загальна сума якої становить 3000 євро у грошовому еквіваленті у гривнях на момент переказу за курсом НБУ.

Обов’язкові критерії відбору для участі в цій грантовій програмі:

статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО) від 24 лютого 2022, місце проживання та проведення господарської діяльності в Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській або Львівській областях;

бізнес зареєстрований, належить та керується саме заявником на грант, який є громадянином України (18+ років);

об’єктом грантової підтримки може виступати лише обладнання та матеріали. Частка матеріалів не може перевищувати 20% від загальної суми;

відсутність притягнення до кримінальної відповідальності через корупцію чи шахрайство;

Напрями бізнесу – крафтове виробництво та сервісні послуги.

Звертаємо вашу увагу на те, ЩО організація НЕ ПОКРИВАЄ заробітну плату, оренду чи ремонт приміщення, транспортні витрати та інші подібні витрати!

До участі в проєкті запрошують жінок зі статусом ВПО, що проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській та Львівській областях. Жінки, які є головою сім’ї у зв’язку з воєнною службою чоловіка, його пораненням, перебуванням у полоні чи загибеллю є пріоритетною категорією.

Заповнити заявку та дізнатися більше інформації можна за посиланням https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/obgFGo5E .