Міжнародна Організація Міграції передала 8 планшетів Ужгородській міськраді для працівників служб, які працюють з великим об'ємом даних

Опубліковано: Липень 28, 2023

Девайси, а також стартові пакети до них під час зустрічі з міським головою Богданом Андріївим вручила асистентка проєктів МОМ у Закарпатській області Людмила Лівак.

Техніку місто отримало в межах проєкту «Людський вимір», у якому брали участь і представники підрозділів і служб Ужгородської міської ради. Метою проєкту є реалізація інклюзивної, гендерно-чутливої політики, зокрема забезпечення захисту та повної інтеграції в громаду всіх верств населення.

Працівники підрозділів і служб Ужгородської міської ради успішно пройшли перші етапи тренінгу, планшети допоможуть їм ефективно продовжити навчання та ефективно збирати й опрацьовувати інформацію про потреби та проблеми в громаді.