Опубліковано: Березень 14, 2023

Міжнародна організація з міграції (МОМ) передала ужгородському водоканалу 4 насоси та дизельний генератор.

Насоси Hydro-Vacuum відповідають європейським стандартам, є важливою складовою системи водопостачання та водовідведення, забезпечують стабільність роботи всієї системи.

Один із них використовуватимуть на підвищувальній насосній станції «Юність», інші три працюватимуть на каналізаційних насосних станціях.

Дизельний генератор WIBA призначений для роботи під час відключень електроенергії, забезпечення водопостачання міста в критичні моменти.

Адміністрація водоканалу дякує партнерам за підтримку!