МІЖНАРОДНІ КОНТАКТИ

Опубліковано: Березень 01, 2006

Цього тижня, заступник міського голови Ален Панов мав зустріч з консулом-радником Російської Федерації у Львові Аврамом Вранчану.

Обговорювалися питання співпраці між Ужгородом і Москвою, які, як відомо, є містами – побратимами. Представник Росії зазначив, що для керівництва Москви розвиток міжрегіональних відносин є одним з пріоритетних напрямків у роботі, тому поглибленню співпраці з найзахіднішим містом України приділяється особлива увага. На сьогодні, вже існують тісні контакти у гуманітарній сфері, проходять регулярні обміни школярами, студентами, налагоджується співпраця між вузами. На думку Алена Панова, ця співпраця слугуватиме надалі підгрунтям для розбудови відносин в економічній сфері. Зокрема, мова йде про залучення московського капіталу в економіку міста та збільшення туристичних потоків за рахунок росіян.
Аврам Вранчану також висловив вдячність міському керівництву за сприяння у вирішенні проблемних питань російської нацменшини, яка в Ужгороді є другою по чисельності.