Міжнародний патріотичний мотофестиваль Gold Wing Ukraine – 29 серпня-1 вересня в Ужгороді

Опубліковано: Серпень 29, 2024

Цього року він проходить під гаслом «Разом ми сила».

На сьогодні це єдиний мотозахід в Україні, на який з'їжджаються мототуристи, представники мотоклубів з усього світу.

Мотопробіг «Парад націй»  – у суботу, 31 серпня, на площі Поштовій о 12:15. Усі учасники піднімуть прапори своїх країн на підтримку нашої держави.

У межах забігу Gold Wing клуб Україна передасть військовим техніку, дрони та проведе акцію на підтримку Сил оборони.

Основною метою мотофестивалю є висловлення підтримки України європейською спільнотою мототуристів і вперше від початку повномасштабного вторгнення дає можливість зустрітися людям, що протягом всього часу підтримували українців.