Міжнародний турнір з боксу «Uzhhorod challenge 2019» відбувся в «Юності»

Березень 11, 2019

Міжнародний турнір з боксу «Uzhhorod challenge 2019» відбувся в «Юності»

Міжнародний турнір з боксу «Uzhhorod challenge 2019», присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Андраніка Нікогосяна, відбувся у спорткомплексі «Юність» в Ужгороді. Учора ввечері завершили змагання «елітними боями» німецьких та українських боксерів, чому передували фінальні двобої денної програми серед юніорів.
Нагадаємо, крім закарпатських боксерів, у змаганнях брали участь команди з Івано-Франківська, Маріуполя, Запоріжжя, Тернополя, а також із Німеччини, Словаччини й Угорщини. Турнір організований Спілкою вірмен України та Товариством вірменської культури Закарпаття «Арарат» за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, Ужгородської міської ради, Закарпатської ДЮСШ, Ужгородської федерації боксу.


Урочисте відкриття фінальної частини змагань розпочали з виступів народного фольклорного ансамблю «Маки» Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав присутніх: «Сьогодні в наше місто знову повернувся великий бокс. Цей вид спорту щороку збільшує кількість прихильників, зокрема, серед ужгородців. Бажаю спортсменам гарних боїв, перемог, а глядачам – яскравих вражень!» Із вітальним словом виступили також начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан і представник Спілки вірмен України в Закарпатській області Оганес Нікогосян. 


Десять двобоїв категорії «Елітні боксери» провели об'єднана команда України проти команди Німеччини. Розпочали з категорії 69 кг, і вже в першому двобої перемогу здобув 19-річний ужгородець Юрій Пойда, який змагався з німецьким боксером Філіпом Дзубарою. Міський голова Богдан Андріїв нагородив спортсменів медалями та грамотами. Другий поєдинок завершився нічиєю, у наступних судді визначили кращими спортсменів з Івано-Франківська, Рівного, Дніпра тощо. Ужгород на рингу також представили боксери Георгій Кушнаренко і Володимир Боровський.
За інформацією суддів, кожна перемога боксера приносила команді 3 бали, нічия – 2, поразка – 1. Матчева зустріч команди України проти команди Німеччини завершилася перемогою України із загальним рахунком 25:15.
Переможцям вручили кубки. У перервах між поєдинками представили і музичні номери, зокрема від Студії сучасного танцю «Бліц».