МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ

Опубліковано: Березень 02, 2006

Учора в Ужгороді, за ініціативи Закарпатської філії Національного інституту стратегічних досліджень, відбувся міжнародний круглий стіл експертів з проблематики міграційної політики України.

У форумі взяли участь представники МВС, прикордонної служби, дипломатичних місій сусідньої Угорщини та Словаччини. У вступній промові заступника міського голови Алена Панова зазначалося, що проблеми нелегальної міграції є надзвичайно актуальними для Ужгорода, який розташований на одному з основних маршрутів незаконної міграції. На думку заступника мера, для вирішення цих проблем необхідні скоординовані дії ряду служб та відомств. Натомість на сьогодні всі проблеми пов’язані з переміщенням, затриманням та подальшим утриманням нелегалів лягли на плечі прикордонної служби. Водночас виникає загроза для місцевого населення починаючи від напруження криміногенної ситуації і завершуючи санітарно-епідеміологічним благополуччям населення.