Мультифункціональний спортивний майданчик будують в ужгородській школі № 1

Опубліковано: Серпень 19, 2021

Мультифункціональний спортивний майданчик будують в ужгородській школі № 1

Мультифункціональний спортивний майданчик у рамках Бюджету громадської ініціативи будують в ужгородській школі № 1, що на вулиці Високій. Це початкова ланка освіти, тут навчаються учні 1-4 класів, загалом близько чотирьох сотень дітей.
Як повідомляє міський голова Богдан Андріїв, на новому спортивному майданчику з поліуретановим покриттям можна буде займатися волейболом, футболом, баскетболом, проводити заняття із фізкультури, різні спортактивності, ігри. Крім власне майданчика, зроблять підпірну стінку та відмостки. Вартість проєкту, який зводять за кошти міського бюджету – 1 млн 587 тис. грн.
Нагадаємо, навесні за Бюджетом громадської ініціативи в Ужгороді збудували баскетбольний майданчик у спільному дворі багатоповерхівок на вул. Олексія Бестужева-Рюміна, 4, Марії Заньковецької, 77, Тиводара Легоцького, 21,23.
Крім того, зараз також тривають роботи у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 – новий спортивний майданчик зі штучним покриттям буде і тут.