Музичне вітання на Театральній лунало від оркестру Головного управління Нацполіції

Опубліковано: Вересень 11, 2021

Подарунок до Дня Ужгорода – чудовий концерт естрадно-духового оркестру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.
Музиканти підготували найкращі твори зі свого репертуару і зараз виступають на площі Театральній разом із вокалістами Віктором Гарагалем та Іриною Філіпенко.
Оркестр створений у далекому 1996 році, лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів.
У репертуарі – як класичні оркестрові марші, так і сучасні естрадні композиції українських і зарубіжних виконавців. Керівник естрадно- духового оркестру – старший лейтенант поліції Віктор Гарагаль.