Ми мобілізуємо цивілізований світ. Заради життя – Володимир Зеленський

Опубліковано: Січень 03, 2023

Ми мобілізуємо цивілізований світ. Заради життя – Володимир Зеленський

«Щойно говорив із Прем’єр-міністром Канади – і це четверта міжнародна розмова за сьогодні. Прем’єр-міністр Нідерландів, Прем’єр-міністр Британії, Прем’єр-міністр Норвегії – і ось Джастін Трюдо.

Ми почали цей рік одразу з того, що найбільш необхідне Україні саме зараз – напередодні тих нових мобілізаційних процесів, які готуються державою-терористом. Саме зараз – той момент, коли разом із партнерами маємо посилити нашу оборону.

Ми не сумніваємось, що теперішні господарі Росії кинуть усе, що у них залишилось, та всіх, кого зможуть зібрати, – щоб спробувати перевернути ситуацію у війні та принаймні відкласти їхню поразку. Маємо зірвати цей російський сценарій. Готуємось до цього. Терористи повинні програти. Будь-яка спроба їхнього нового наступу повинна провалитися. Це буде фінальна поразка держави-терориста. І я дякую всім партнерам, які це розуміють. Росія мобілізує тих, кого хоче кинути вмирати.

Ми мобілізуємо цивілізований світ. Заради життя».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 314-го дня війни.