Н А Г А Д У В А Н Н Я

Опубліковано: Жовтень 10, 2013

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради нагадує, що у відповідності до пункту 25 “Правил обліку громадян, що потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень” з 01 жовтня 2013 року триває щорічна перереєстрація громадян, перебуваючих на квартирному та кооперативному обліку за місцем проживання (при міськвиконкомі).
У зв’язку з цим, до 31 грудня цього року, прохання до всіх громадян, які знаходяться на обліку, подати у виконком міської ради (пл. Поштова,3 каб.232) довідку про склад сім’ї та займані приміщення (Ф.№2), в разі змін у складі сім’ї – копію документа, що підтверджує зміни.
Для проходження перереєстрації, просимо мати при собі паспорти та ідентифікаційні номери членів сім’ї, перебуваючих на обліку.