На Батькіщину – по досвід З ознайомчим візитом до Ужгорода приїхали канадські українці

Опубліковано: Липень 11, 2013

Цього четверга до обласного центру Закарпаття завітала група представників української діаспори в Канаді. «Хоча живуть ці люди уже довгий час в Канаді, вони ніколи не залишали мрії приїхати сюди, на свою батьківщину, – каже спеціаліст з українського танцю Вінсент Ріс. – Україна – це дуже особлива країна, вона надзвичайно колоритна і неоднорідна. Україна різна – вона контрастна, і поєднує в собі багато культур і звичаїв, що робить її неповторною».
З нагоди приїзду іноземних гостей народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» організував майстер-клас з танців, які є автентичними для закарпатського регіону».

Іннеса МАНЗУЛИЧ, “Ужгород”