На безкоштовний курс із безпеки «Курс-100» запрошує міжнародний освітній центр Safety Park

Опубліковано: Квітень 23, 2020

Міжнародний освітній центр Safety Park вперше відкрив набір на комплексний безкоштовний курс з безпеки «Курс-100».

Організатори проекту - ГО Traffic Challenge та Благодійний фонд «Демократичний розвиток» з 2015 року реалізують в Україні Національну програму з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді за підтримки МОЗ України, Національної поліції України та численних міжнародних та українських організацій та бізнесу із залученням провідних експертів галузі. За 5 років втілено в життя десятки проєктів, спрямованих на зниження рівня дитячої та молодіжної смертності та травматизму в усіх областях України.

Рівень дитячо-молодіжної смертності в Україні катастрофічний - кожен 10 не доживає до 35 років. Ця сумна статистика - про небезпечні дороги, про загибель від пожеж, утоплень, нещасних випадків, про насилля та епідемії ВІЛ, туберкульозу та онко, про ризиковану поведінку тощо.

Розуміючи виклики сучасності, було засновано Міжнародний освітній центр безпеки – Safety Park.

Мета створення проекту - сформувати національну безпекову культуру, поширити сучасні світові знання та практики щодо збереження власного здоров’я, пожежної, хімічної безпеки, безпеки при поводженні з електрикою, статевої безпеки, безпеки дітей та порядку дій у надзвичайних ситуаціях.

Залучено найкращих експертів-практиків з профільних наукових, тренінгових, бізнес та громадських організацій та установ. Розроблено програму безпеки з 15 модулів, кожен з яких присвячений окремому напрямку.

В рамках Safety Park  кожен студент пройде загалом 100 тем та зможе отримати сертифікати, що визнаються в Україні та за її межами.

Курс містить 100 тренінгів у 15 програмах (напрямках безпеки):
1. Безпека дорожнього руху
2. Психологічна безпека
3. Інформаційна безпека
4. Фізична безпека та протидія насиллю
5. Хімічна безпека
6. Пожежна безпека
7. BLS (Basic Life Support)
8. Екологічна безпека
9. Безпека з електрикою
10. Безпека здоров’я та харчування
11. Економічна безпека
12. Статева безпека
13. Поведінка у надзвичайних ситуаціях
14. Радіаційна безпека
15. Безпека для батьків і педагогів

Цей курс в першу чергу може бути корисним для педагогів усіх форм навчальних закладів, соціальних працівників, медичних працівників, студентів вищих навчальних закладів та керівників громадських організацій, журналістів.

На навчання приймаються мешканці всіх регіонів України у віці від 12 років. Навчання безкоштовне.

Для Safety Park важливо, щоб студенти були зацікавленні та активно залучені до навчання, а також поширювали набуті знання та практики серед населення. Перевага надаватиметься кандидатам, які входять до професійних груп, громадських організацій та клубів по інтересах.

Зареєструватися на курс можна за посиланням: https://cutt.ly/5yw0oTK

У разі виникнення питань звертатись до координаторки проекту Марини Шелемех за телефоном: +380 (50) 387 73 84

Інформація організаторів