На черговому засіданні робочої групи розглянули три об'єкти будівництва в Ужгороді

Опубліковано: Березень 04, 2021

Забудовникам двох об’єктів в Ужгороді – приміщення складу за адресою вул. Сергія Мартина, 7а, та реконструкції з розширенням будівлі трансформаторної підстанції на вул. Небесної Сотні,5 сьогодні на засіданні робочої групи в Ужгородській міськраді погодили проходження процедури прийняття в експлуатацію. Власник ще однієї споруди – на Студентській набережній, 5, де проводиться реконструкція будівлі закладу громадського харчування під кафе, отримає таке погодження, якщо до 10 березня матиме підтвердження, що зробив усе необхідне для протипожежної безпеки.
По кожному з цих об’єктів на засіданні робочої групи, яку очолює заступник міського голови Іван Шимон, заслухали представників різних відомств, чи виконали забудовники всі техумови, вимоги – міської ради, ДСНС, Держпродспоживслужби, компаній, які надають послуги – водо-, газо-, електропостачання, вивезення сміття та інших.