Опубліковано: Вересень 12, 2021

На гастрономічній локації біля «Совиного гнізда» сьогодні виступили колоритні ужгородські гурти, додавши до «смаку» свята музичного настрою.
Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» (керівники – Олександр та Віктор Шостаки, балетмейстер – Роза Мацак) яскраво та динамічно виконали закарпатські народні пісні і танці, колориту виступам додали барвисті костюми.
Народний музичний гурт «Гудацька тайстра» (керівник – Володимир Короленко) виконав автентичні народні пісні та інструментальні мелодії, композиції, аранжовані самими учасниками гурту. Характерною рисою колективу є оригінальне поєднання інструментального виконання із співом учасників.