На громадських слуханнях підтримали переменування вул. Шумної іменем загиблого на сході Героя Максима Польового

Опубліковано: Жовтень 19, 2021

На громадських слуханнях підтримали переменування вул. Шумної іменем загиблого на сході Героя Максима Польового
За те, щоб перейменувати вулицю Шумну в Ужгороді на вулицю захисника України, який загинув на сході, Максима Польового, проголосували сьогодні учасники громадських слухань в Ужгородській міській раді.
Спочатку було звернення до міськради назвати іменем Максима Польового одну з нових вулиць міста, проте під час громадського обговорення цього питання надійшло кілька звернень перейменувати на честь Героя вулицю Шумну. Таке прохання було у дружини Максима Польового, його підтримали побратими з військової частини та обласного військкомату. Про перейменування Шумної сьогодні йшлося і на громадських слуханнях, проголосували за це, за винятком одного, що утримався, всі учасники слухань.
Головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський наголосив, що кінцеве рішення – за депутатами міськради, які розглянуть це питання на сесії, що планується у листопаді.
Максим Польовий навчався на загальновійськовому факультеті Одеського інституту Сухопутних військ. Проходив службу у військовій частині Мукачева на посаді командира механізованого взводу, у військовій частині селища Десна Чернігівської області на посаді командира навчального механізованого взводу, у 128 окремій гірсько-піхотній бригаді Мукачева на посаді командира механізованого взводу. Жив в Ужгороді.
Із квітня 2014 року до 27 травня 2021 року щороку, від п’яти до восьми місяців, брав участь у боях у зоні проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, у прикритті відступу підрозділів, які тримали Луганський аеропорт, у бойових діях за чимало населених пунктів Донеччини та Луганщини.
За особливі заслуги нагороджений: Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (2021), медалями та нагрудними знаками.
27 травня 2021 року Максима Польового смертельно поранив снайпер, у нього залишилися дружина, сини 2010 та 2020 років народження.