На кількох транспортних роз'язках в Ужгороді вночі почали наносити дорожню розмітку

Опубліковано: Жовтень 05, 2019

Учора ввечері, коли зменшилася інтенсивність руху авто, почали наносити горизонтальну дорожню розмітку в Ужгороді на площах Дружби народів, Богдана Хмельницького, вулиці Митній і проспекті Свободи. Роботи тривали, поки вночі не почався дощ, тому завершено не все, скажімо острівці безпеки тощо.

Нанесення розмітки проводить ТОВ "Дорсервіс Україна" за результатами відкритих торгів, які оголосив департамент Ужгородської міської ради ще 9 липня цього року. Проте виконання затрималося, бо розглядалася скарга одного з суб'єктів господарювання та проводився моніторинг закупівель Антимонопольним комітетом України.

Зараз спецтехніка вже прибула в Ужгород, полоси роблять фарбою зі світловідбиваючими кульками, шириною 15 сантиметрів. Упродовж вихідних розмітку планують нанести на цих транспортних розв'язках у центрі міста, а згодом – на інших розв'язках, вулицях із найбільшим рухом, на маршрутах громадського транспорту. Ще одна бригада наноситиме пішохідні переходи.