На площі Шандора Петефі сьогодні – святковий концерт «Ми танцюєм і співаєм для Святого Миколая»

Опубліковано: Грудень 19, 2021

Святковий концерт для ужгородців та гостей міста «Ми танцюєм і співаєм для Святого Миколая» підготували сьогодні учасники творчих колективів Ужгорода.
На сцені біля головної ялинки міста на площі Шандора Петефі виступили танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті-Зефірчик» (керівник – член Національної спілки хореографів України Тетяна Ардельянова), дитячий танцювальний колектив «Перлинка» (керівник – Ярина Конкіна), зразковий вокальний ансамбль «Перлинка» (керівник – Марія Мудранинець), танцювальний колектив «Лідер Денс» УЗОШ № 20-ліцею «Лідер» (керівник – Наталія Фечо), народний хор «Астра» (керівник – Неля Швайгер), народний вокальний ансамбль «Писанка» (керівник – Анастасія Вишневська), танцювальний клуб «Родем» (керівник та тренер Вікторія Іваницька), народний вокальний ансамбль «Рідна пісня».
Поетичні вітання прозвучали від учасників народної студії-поезії «Чарівне слово» (керівник – Наталія Дубініна) Максима Голодняка, Таїсії Носової, вокальні номери презентували Таїсія Маркусь, студентки Ужгородського музичного фахового коледжу ім. Д. Є. Задора Софія Руденко та Юлія Коростелева, а також студентка Мукачівського державного університету Тетяна Короткова (керівник – Маріанна Сухолова).