На площі Шандора Петефі відкрили різдвяний вертеп

Опубліковано: Грудень 23, 2021

На площі Шандора Петефі відкрили різдвяний вертеп
Біля головної ялинки Ужгорода на площі Шандора Петефі відкрили сьогодні різдвяний вертеп. Із прийдешнім Різдвом Христовим та Новим роком усіх привітали учні Ужгородської школи мистецтв, які прийшли із директоркою закладу Наталією Громовою.
Перехожі зупинялися, щоб послухати колядки «Коли звізда ясна» та «В Вифлеємі новина», їх виконали учасники фольклорного ансамблю «Музики» (керівник – Тетяна Федурця, ілюстратор Ольга Бачинська). Із різдвяними вітаннями виступили учні театрального відділу (керівники Катерина Яцола та Галина Вукста).
Завітали на відкриття шопки, що зображає Вифлеємську стайню у ніч Різдва Христового, і заступник міського голови Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Ольга Василиндра та її заступниця Мар’яна Чегіль.