На позачерговій сесії депутати не подолали вето міського голови

Опубліковано: Червень 14, 2022

На позачерговій сесії депутати не подолали вето міського голови
Позачергова сесія Ужгородської міської ради відбулася сьогодні, 14 червня – міський голова Богдан Андріїв скористався правом вето і зупинив дію підпункту 2.2 пункту 2 рішення ХХ сесії міськради від 31 травня цього року «Про зміни до організаційно-штатної структури апарату ради та її виконавчих органів особливого періоду».
Депутати міської ради не подолали вето міського голови, тому у складі управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури створять відділ контролю за платним паркуванням наразі лише із 3 осіб, а не 9, як було у попередньо прийнятому рішенні.
Також затвердили положення про управління економічного розвитку міста у новій редакції з урахуванням створення в структурі управління відділу релокації бізнесу та взаємодії із гуманітарними та благодійними організаціями.