На разову грошову винагороду ужгородським тренерам та спортсменам із міського бюджету виділили 133,5 тис. грн

Опубліковано: Грудень 23, 2020

На разову грошову винагороду ужгородським тренерам та спортсменам із міського бюджету виділили 133,5 тис. грн
Ужгородських тренерів, вихованці яких протягом 2020 року досягли високих результатів на змаганнях різного рівня, відзначили сьогодні у міській раді. Міський голова Богдан Андріїв вручив тренерам грамоти, подякував за велику роботу з молоддю, наголосив, що завдяки їм юні ужгородці мають змогу реалізувати свої здібності, гідно представляють наше місто на чемпіонатах України та змаганнях міжнародного рівня. До речі, за підсумками року такими грошовими винагородами відзначають ужгородських спортсменів і тренерів уже п’ятий рік поспіль. Крім того, 15 кращих спортсменів отримують 2 тисячі гривень премії міської ради щомісяця. Продовжується і робота з розбудови спортивної інфраструктури міста, щоб ужгородці мали більше можливостей для занять фізкультурою і спортом.
Заступник міського голови Василь Гомонай також привітав тренерів, підкреслив, що із 2015 року зростає фінансування з міського бюджету на проведення різних спортивних заходів, загалом підтримку спортивної галузі. Напередодні депутати міськради прийняли бюджет Ужгорода на 2021 рік, позитивна тенденція збережеться і в наступному році.
Отож за підсумками 2020 року 75 спортсменів та 19 тренерів Ужгорода отримають разову грошову винагороду, загальна сума якої – 133,5 тисячі гривень. Грамотами міської ради сьогодні відзначили заслуженого тренера України, тренера-викладача з фехтування ШВСМ Закарпатської області Анатолія Герея, тренера-викладача з тенісу ЗОДЮСШ Руслану Дичку, тренера-викладача з кік-боксингу ОКДЮСШ ФСТ «Україна» Олега Мартиненка, тренера спортивного клубу «Korolovych team» Владислава Короловича, тренера СК «НА СТАРТ» Наталію Колечко, тренера-викладача з футболу ОДЮСШ осіб з інвалідністю Андрія Чегіля, тренера-викладача з легкої атлетики ОДЮСШ осіб з інвалідністю Мирослава Попадича, старшого тренера-викладача з баскетболу Закарпатської ОДЮСШ Олександра Зубковського, тренера-викладача з баскетболу Закарпатської ОДЮСШ Антона Іванину, тренера-викладача з настільного тенісу Закарпатської ОДЮСШ Яніну Демідову, тренера СК «НА СТАРТ» Вадима Колечка, тренера-викладача СДЮСШОР з гандболу «Карпати» Олену Шукаль, тренера-викладача СДЮСШОР з гандболу «Карпати» Світлану Шваб, старшого тренера-викладача з дзюдо ДЮСШ №1 м. Ужгорода Віктора Камінського, тренера-викладача з фехтування ШВСМ Закарпатської області Оксану Рапинець, голову Закарпатського відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації «Федерації пауерліфтингу України» Андрія Федорішка, тренера СК «СРІБНА ЗЕМЛЯ» Володимира Капустея, тренерів-викладачів СДЮСШОР з гандболу «Карпати» Вікторію Зубанич та Марину Калуцьку.
Також міський голова Богдан Андріїв виконав ще одну приємну місію – ужгородці Ніколь Маніко присвоїли звання майстра спорту України з плавання, тож Богдан Євстафійович вручив їй посвідчення.