На вулиці Другетів, 126 в Ужгороді проводили несанкціоновані земляні роботи

Опубліковано: Грудень 18, 2021

На вулиці Другетів, 126 в Ужгороді проводили несанкціоновані земляні роботи

Несанкціоновані земляні роботи на вулиці Другетів, 126 в Ужгороді виявили сьогодні працівники управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури. На місце події викликали працівників патрульної поліції.
Дорогу перекопали без дозволу на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, який надає виконком міської ради. Більше того, члени виконкому двічі відмовляли заявнику у наданні такого дозволу за цією адресою.
На порушника правил благоустрою Ужгорода працівники управління муніципальної варти склали протокол, він сплатить штраф. Крім того, повідомив керівник департаменту міської інфраструктури Ужгородської міськради Віталій Гільтайчук, комісійно визначать розмір збитків, завданих громаді міста, та зобов'яжуть їх відшкодувати. Також порушник повинен відновити дорожнє покриття за власні кошти.
Звертаємося до ужгородців: якщо ви бачите подібні випадки або вважаєте, що роботи проводяться з порушенням, повідомляйте до служби оперативного реагування міськради (050) 990 5100 (цілодобово).