Набори із засобами гігієни роздають у Червоному Хресті в Ужгороді

Опубліковано: Червень 24, 2022

Набори із засобами гігієни роздають у Червоному Хресті в Ужгороді
190 наборів із засобами гігієни роздають сьогодні в Ужгородській міській організації Товариства Червоного Хреста України вимушеним переселенцям, які тимчасово проживають у нашому місті. У наборі – пральний порошок, шампунь, рушники, серветки, зубна паста і щітки, мийні засоби тощо, він розрахований на 4 людини.
Цю допомогу видають, дотримуючись черги, однак, зазначають працівники Червоного Хреста, на продуктові набори, що роздаватимуть у понеділок з 10:00 для ВПО, які звертаються вперше, уже сформували списки за електронною реєстрацією – посилання на неї було опубліковане на фб-сторінці організації.
Нагадаємо, з початку війни переселенцям тут надають різну допомогу – гігієнічні, продуктові набори – залежно від гуманітарних вантажів, які отримує Червоний Хрест в Ужгороді.