Опубліковано: Червень 01, 2024

Насичену програму до Міжнародного дня захисту дітей підготував оркестр народних інструментів Ужгородської музичної школи №1 та ансамбль дівчат – акордеоністок Олександри Корсун, Анни Микити, Софії Микити та Маріанна Дяченко.

Оркестр народних інструментів діє в Ужгородській музичній школі №1 більше 70 років. Оркестр є переможцем багатьох конкурсів, неодноразово ставав лауреатом перших премій та здобував Гран- прі.

Ансамбль акордеоністок у цьому складі працює із 2019 року. За ці 5 років дівчата брали участь у багатьох конкурсах та здобували перші премії і Гран-прі.

У сквері імені Героїв Майдану, де відбуваються заходи, виконанні музикантів прозвучали відомі хіти та обробки творів, які робить керівник обох колективів Катерина Юрик.