Навчально-виховний комплекс "Первоцвіт" в Ужгороді відзначив 20-річчя

Опубліковано: Вересень 03, 2019

Навчально-виховний комплекс

Початок навчального року в ужгородському НВК “Первоцвіт”, яким керує Оксана Макара, відзначили подвійно: крім Першого дзвоника, святкували 20 років діяльності закладу.

Дошкільний навчальний заклад № 34 міста Ужгорода, а нині НВК "Первоцвіт", почав працювати 1 серпня 1981 року, тоді в дитсадку було 4 групи раннього віку та 8 дошкільних груп. Через зменшення народжуваності на кінець 1998 року тут діяли лише 3 дошкільні групи.

У січні 1999 року в садочок прийшла працювати Оксана Макара, його реорганізували у заклад нового типу – Ужгородський спеціалізований НВК "Загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеня - дошкільний навчальний заклад "Первоцвіт” із поглибленим вивченням іноземних мов”. Нині у 8 класах початкової ланки навчається 299 учнів, 130 діток відвідують дошкільні групи. Усі початкові класи повністю забезпечені комп’ютерними і мультимедійними засобами, у закладі працюють гуртки образотворчого мистецтва, хореографії, англійської мови, вокальний гурток. Третій рік поспіль НВК "Первоцвіт" бере участь у впровадженні навчання учнів за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".

Напередодні привітали педагогічний колектив із 20-річчям міський голова Богдан Андріїв, секретар ради Андріана Сушко, начальниця освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова.

“Приємно бачити, як НВК "Первоцвіт" розвивається в останні роки. Це наша спільна заслуга, хочу відзначити, що міська влада докладає всіх зусиль, аби діти мали комфортні умови для навчання, необхідне приладдя, техніку, добре харчувалися”, – сказав Богдан Євстафійович. Він побажав закладу процвітання, привітав учителів та вихователів, окремо відзначив тих, які працюють від початку заснування закладу – всі 20 років. Також НВК "Первоцвіт" вручили подарунок – сертифікат на 10 тис. грн на потреби закладу.