Нехай усі, хто зараз далеко, заспокоять: усе добре – міський голова Богдан Андріїв привітав жінок, які зараз допомагають в Ужгороді

Опубліковано: Березень 08, 2022

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні, як і щодня з початку війни, побував у пунктах прийому гуманітарної допомоги, на вокзалі, там, де розподіляють, поселяють, годують переселенців, де працюють волонтери. На своїй сторінці у Фейсбук Богдан Євстафійович відзначив:
– Наші найкращі, найнадійніші і найсильніші жінки і сьогодні, під час війни в Україні, – на захисті нашої державності, а ще – тримають на собі емоційно найважче: рятують, годують, поселяють, забезпечують, вислуховують, заспокоюють, співпереживають, міцно-міцно обіймають.
Зі святом! Ніяких слів не вистачить, щоб передати нашу глибоку вдячність і повагу! Нехай у цей день у вас не буде приводу для сліз, нехай зателефонують, напишуть, відгукнуться всі, хто зараз далеко, за кого вам боляче, заспокоять: все добре, всі живі, здорові, впевнені у завтрашньому дні і в нашій перемозі.
Миру всім нам і незалежній, єдиній, успішній Україні!