Новий навчальний рік розпочали сьогодні закладаи освіти Ужгорода

Опубліковано: Вересень 02, 2024

Новий навчальний рік розпочали сьогодні закладаи освіти Ужгорода

«Vincit qui meminit (Перемагає той, хто пам’ятає)» – перший урок у новому навчальному році присвятили вшануванню пам’яті захисників і захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

2024/2025 навчальний рік розпочали сьогодні у закладах освіти Ужгорода – тут навчатимуться 16 627 учнів, із них понад 1900 – вимушені переселенці. Ще 729 дітей відвідуватимуть приватні заклади. До 1 класу пішли 1378 школярів.

В Ужгородському ліцеї ім.Т.Г.Шевченка цьогоріч аж шість перших (п’ятих) класів. Початок навчального року розпочали короткою урочистою лінійкою на набережній Незалежності – із вшануванням хвилиною мовчання всіх загиблих від збройної агресії росії, виконанням Гімну та традиційним символічним першим дзвінком.

Бажаємо успіхів усім, хто навчає і вчиться!