Новий спортивний майданчик для мініфутболу зі штучним покриттям та освітленням відкрили в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №2

Опубліковано: Вересень 15, 2021

Понад тисячі учнів школи тепер комфортно займатися фізкультурою і спортом.
Привітати дітей і педагогів сьогодні прийшли міський голова Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, начальниця міського управління освіти Наталія Мухомедьянова, депутат міськради Георгій Шевчук.
Богдан Євстафійович розповів, що в місті продовжують розвивати спортивну інфраструктуру, особливу увагу звертають, щоб такі майданчики були біля навчальних закладів. Повідомив, що до кінця року відкриють ще один сучасний майданчик – у початковій школі №1, яка на вулиці Високій, а школярам школи №2 побажав добре проводити час на новому полі.
Із міського бюджету на будівництво спортивного об’єкту спрямували понад 2,6 млн грн.
Після урочистостей учні школи одразу випробували нове покриття – зіграли короткий футбольний матч, провели тут і показові виступи чирлідери та спортсмени із тхеквондо.