Нижній вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття уклали в рамках капітального ремонту вулиці Собранецької в Ужгороді

Опубліковано: Вересень 10, 2021

Нижній вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття сьогодні в Ужгороді уклали в рамках капітального ремонту вулиці Собранецької – від перехрестя з вулицею Василя Докучаєва до перехрестя з вулицею Олександра Грибоєдова. Про це повідомив міський голова Богдан Андріїв.
Відзавтра, 11 вересня, рух транспорту тут буде відновлено. Рух громадського транспорту здійснюватиметься із дотриманням усіх зупинок, які знаходяться на вулицях Олександра Грибоєдова та Університетській.
Нагадаємо, вже з понеділка, 13 вересня, для облаштування вуличної каналізації перекриють рух для автотранспорту на наступній ділянці Собранецької – від провулку Єгерського до вулиці Василя Докучаєва.