Обережно! Зловмисники продовжують просити гроші на ЗСУ від імені посадовців Ужгородської міської ради!

Опубліковано: Червень 07, 2023

Підприємцям Ужгорода продовжують надсилати листи або ж телефонувати нібито від імені міського голови Богдана Андріїва чи його заступників і просять перерахувати гроші для потреб ЗСУ. У нових листах навіть вказують конкретну суму нібито для придбання військового обладнання та передачі Збройним Силам.

Укотре наголошуємо: посадові особи Ужгородської міської ради не звертаються до підприємців із проханнями про надання грошової допомоги для ЗСУ.

При отриманні подібних листів чи дзвінків просимо негайно повідомляти поліцію, яка вже відкрила провадження за такими фактами, а також Ужгородську міську раду.