Об’єкти, щодо яких планується процедура прийняття в експлуатацію, розглянули на черговому засіданні робочої групи в міській раді

Опубліковано: Березень 25, 2021

Об’єкти, щодо яких планується процедура прийняття в експлуатацію, розглянули на черговому засіданні робочої групи в міській раді
Група під керівництвом заступника міського голови Івана Шимона, до складу якої входять представники різних підрозділів міськради, постачальних компаній, контролюючих служб, депутати і члени виконкому, створена для контролю, як забудовники виконують визначені їм вимоги.
Сьогодні на засіданні, заслухавши представників компаній водо-, електро-, з вивезення сміття, ДСНС та інших члени робочої групи визначили, що все дотримали власники приміщень за адресами:
– вулиця Юрія Гагаріна, 135, де проводилася реконструкція житлового будинку під споруду для комерції;
– проспект Свободи, 35/18, де зробили розширення під комерційно-офісні приміщення;
– вулиця Минайська, 16а, де зроблено реконструкцію під ресторан.
Одне зауваження було до реконструкції на проспекті Свободи, 28/1, де планується продовольчий магазин – власника зобов’язали до кінця березня облаштувати кнопку виклику продавця, оскільки немає можливості для відвідання цього приміщення людьми з інвалідністю. Чи виконано цю вимогу, додатково перевірять безпосередньо на об’єкті.
Одноголосно не погодили проходження процедури введення в експлуатацію багатоповерхівки з комерційними приміщеннями на Капушанській, 34. Крім того, що немає документів про виконання вимог жодної з постачальних компаній, служб, які контролюють безпеку, за словами начальниці управління державного архітектурно-будівельного контролю Олександри Зотової, забудовник не виконав будівельні норми, споруда не відповідає вимогам сейсмічної безпеки.
Керівник робочої групи, заступник міського голови Ужгорода Іван Шимон також дав доручення провести перевірку об’єктів, зданих в експлуатацію з часу створення робочої групи, щодо виконання вимог про забезпечення відеонагляду і підключення його до загальноміської мережі.