Обладнання для медичних кабінетів почали отримувати ужгородські навчальні заклади

Вересень 06, 2019

Обладнання для облаштування медичних кабінетів почали отримувати ужгородські навчальні заклади. Воно закуплено в рамках реалізації грантового проекту міжнародної технічної допомоги «Підвищення рівня доступу до медичних послуг у містах Кросно та Ужгород», який підписали рік тому міський голова обласного центру Закарпаття Богдан Андріїв та віце-президент польського Кросно Броніслав Баран під час відзначення 1125-ї річниці нашого міста.

У школах, НВК та деяких садочках міста облаштують 27 автоматизованих робочих місць. Для медкабінетів отримали ноутбуки, принтери, медичні столики, кушетки, холодильники, термометри, сумки-холодильники, медичні шафи та ширми, тонометри, портативні електрокардіографи, гігрометри, ваги, ростоміри, глюкомтери з тест-смужками, пульсоксиметри, офтальмологічні таблиці тощо. Тож ужгородські школярі зможуть пройти обстеження зору, слуху, діагностику серцево-судинних захворювань, будуть створені й електронні медичні картки дітей.

Нагадаємо, проект реалізовується у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» , яка фінансується Європейським Союзом у рамках європейського інструменту сусідства.