Обладнання для медичних кабінетів почали отримувати ужгородські навчальні заклади

Вересень 06, 2019

Обладнання для медичних кабінетів почали отримувати ужгородські навчальні заклади

Обладнання для облаштування медичних кабінетів почали отримувати ужгородські навчальні заклади. Воно закуплено в рамках реалізації грантового проекту міжнародної технічної допомоги «Підвищення рівня доступу до медичних послуг у містах Кросно та Ужгород», який підписали рік тому міський голова обласного центру Закарпаття Богдан Андріїв та віце-президент польського Кросно Броніслав Баран під час відзначення 1125-ї річниці нашого міста.

У школах, НВК та деяких садочках міста облаштують 27 автоматизованих робочих місць. Для медкабінетів отримали ноутбуки, принтери, медичні столики, кушетки, холодильники, термометри, сумки-холодильники, медичні шафи та ширми, тонометри, портативні електрокардіографи, гігрометри, ваги, ростоміри, глюкомтери з тест-смужками, пульсоксиметри, офтальмологічні таблиці тощо. Тож ужгородські школярі зможуть пройти обстеження зору, слуху, діагностику серцево-судинних захворювань, будуть створені й електронні медичні картки дітей.

Нагадаємо, проект реалізовується у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» , яка фінансується Європейським Союзом у рамках європейського інструменту сусідства.