Оголошено конкурс на замішення вакантних посад в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Січень 11, 2019

Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1.1.  Головний  бухгалтер  управління муніципальної варти.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, Бюджетного кодексу України,  Податкового  кодексу України, нормативно-правових  актів  Кабінету   Міністрів  України  та  Міністерства фінансів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
Кваліфікаційні вимоги:
вища економічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), знання ділової української мови, досвід роботи з програмними комплексами із ведення бухгалтерського обліку у бюджетній сфері,  вміння працювати на комп’ютері,  стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органі місцевого самоврядування  або стаж роботи за фахом в економічній чи фінансовій сфері не менше  3 років.

1.2. Головний бухгалтер відділу грантової роботи та інновацій управління міжнародного співробітництва та інновацій.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, Бюджетного кодексу України,  Податкового  кодексу України, нормативно-правових  актів  Кабінету   Міністрів  України  та  Міністерства фінансів України, положення (стандартів) бухгалтерського обліку.
Кваліфікаційні вимоги:  вища економічна  освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), знання ділової української мови, досвід роботи з програмними комплексами із ведення бухгалтерського обліку у бюджетній сфері,  вміння працювати на комп’ютері,   стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органі місцевого самоврядування  або стаж роботи за фахом в економічній чи фінансовій сфері не менше  3 років.

1.3. Головний спеціаліст  відділу  бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту використання бюджетних коштів департаменту фінансів та бюджетної політики.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, Бюджетного кодексу України, Податкового  кодексу України, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України  та Міністерства фінансів України, інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища економічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), вільне володіння державною мовою,  вміння працювати на  комп’ютері,  стаж бухгалтерської роботи за професіями нижчого рівня не менше 2-х років.

1.4. Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, Бюджетного кодексу України,  Податкового  кодексу України, нормативно-правовтх  актів  Кабінету   Міністрів  України  та  Міністерства фінансів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

Кваліфікаційні вимоги:  вища економічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), знання ділової української мови, досвід роботи з програмними  комплексами із ведення бухгалтерського обліку у бюджетній сфері,  вміння працювати на комп’ютері,  стаж бухгалтерської роботи за професіями нижчого рівня не менше 2-х років.

1.5. Головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва управ-ління міжнародного співробітництва та інновацій.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”,  “Про запобігання корупції”.

Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта відповідного професійного спрямування, знання ділової української мови, вільне володіння іноземною мовою  (англійською),  володіння основними принципами роботи на  комп’ютері,  стаж роботи за фахом не менше 2-х років.

1.6. Спеціаліст  1 категорії відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста   управління  муніципальної варти.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги:   вища освіта відповідного  професійного спря-мування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, знання ділової української мови, володіння основними принципами роботи на  комп’ютері.

1.7. Спеціаліст 1  категорії  управління охорони здоров’я.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спря-мування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, знання  ділової української мови, володіння основними принципами роботи на  комп’ютері.

1.8. Спеціаліст  1  категорії   відділу землекористування.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, знання ділової української мови, володіння основними принципами роботи на  комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  10 лютого 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.