Опубліковано: Липень 04, 2019

У провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області знаходиться справа № 308/9524/17 за позовною заявою приватного акціонерного товариства «Ужгородський завод «Електродвигун», товариства з обмеженою відповідальністю «ФЦА Україна», товариства з додатковою відповідальністю «Патент», товариства з додатковою відповідальністю «Ужгородський механічний завод», товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатбудпостач», товариства з додатковою відповідальністю «Управління виробничо-технологічної комплектації» та відкритого акціонерного товариства «Закарпатська автобаза» про визнання незаконним та скасування рішення Ужгородської міської ради від 14 липня 2014 року за №1398 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту м. Ужгорода Ужгородської міської ради».

Підготовче засідання по справі відбудеться 19.07.2019 року о 11.30 год. за адресою: м. Ужгород, вул. Загорська, 53 (головуюча Суддя Тхір О.А.)