Опубліковано: Травень 04, 2022

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради повідомляє, що ухвалою 14.02.2022 року Закарпатським окружним адміністративним судом (м. Ужгород, пл. Б. Хмельницького, буд. 21, головуючий суддя Калинич Я.М.) відкрито провадження по справі № 260/397/22 за позовом Заступника керівника Ужгородської окружної прокуратури до виконавчого комітету Ужгородської міської ради про  визнання протиправними дії виконавчого комітету Ужгородської міської ради щодо включення до переліку документів, які мають надати суб’єкти звернення для отримання відповідних адміністративних послуг адресних карток (форми Б) відповідно до п.2.1,2.2., 2.3 Тимчасового порядку видачі довідок про зареєстрованих, відсутність зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, зареєстрованих осіб на день смерті одного з них, затвердженого п.1 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 25.09.2019 № 332; визнати протиправним та нечинним п.2.1,2.2.,2.3 Тимчасового порядку видачі довідок про зареєстрованих, відсутність зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, зареєстрованих осіб на день смерті одного з них, затвердженого п.1 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 25.09.2019 № 332 у частині надання суб’єктами звернень адресних карток (форми Б).