Оголошення про конкурс на вакантну посаду

Опубліковано: Березень 04, 2019

Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:    спеціаліста 1 категорії відділу землекористування.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання коруп- ції”, Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, знання ділової української мови, володіння основними принципами роботи на  комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  до 31 березня 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.