Оголошення про продовження строку подання документів та дати початку конкурсного відбору на посади директорів закладів загальної середньої освіти Ужгорода

Опубліковано: Серпень 04, 2021

Відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності міста Ужгород, затвердженого рішенням VII сесії VIII скликання 01.07.2021 № 230, продовжується строк подання документів для участі у конкурсі на посади директорів Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 із поглибленим вивченням словацької мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ужгородської міської ради Закарпатської області, Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцею «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області, а також змінюється дата початку конкурсного відбору.

Кінцевий строк подання документів для участі в конкурсі

Документи приймаються по 13.08.2021.

Дата початку конкурсного відбору

Запланована дата початку – 25.08.2021. У випадку зміни дати проведення конкурсного відбору, а також про час початку конкурсного відбору учасників буде повідомлено додатково.