Опубліковано: Лютий 21, 2022

Департамент  соціальної  політики  Ужгородської  міської  ради  оголошує  конкурс  на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.

Інформація про соціальні послуги, що є предметом соціального замовлення

1 Найменування соціальної послуги Денний догляд
2 Державний стандарт соціальної послуги Державний соціальний стандарт денного догляду,  затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України 30.07.2013  № 452, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 серпня 2013 р. за № 1363/23895
3 Зміст і обсяг соціальної послуги Згідно соціального стандарту
4 Категорії осіб, яким надається соціальна послуга діти з інвалідністю від трьох років, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги особи з інвалідністю до 35 років, у тому числі із психічними розладами (крім осіб, які скоїли суспільно небезпечну дію та отримують амбулаторну примусову психіатричну допомогу за рішенням суду) та інтелектуальними порушеннями
5 Орієнтовна чисельність отримувачів соціальної послуги 100 осіб
6 Строк надання Протягом 2022 р.
7 Територія, на якій надається соціальна послуга Територіальна громада м. Ужгород
8 Гранична вартість надання соціальної послуги одній особі 17,5  грн./ год

Обсяг бюджетних коштів

Обсяг бюджетних коштів для виплати компенсації вартості надання соціальних послуг 892 300 гривень.

Участь у конкурсі

До участі в конкурсі запрошуються надавачі соціальних послуг (крім бюджетних установ), які відповідають Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг».

Подання конкурсних пропозицій

Форму конкурсної пропозиції (додається), вимоги до її оформлення та необхідні консультації можна отримати телефоном (0312) 61-25-14. (0312) 61-29-79 та за за адресою: м. Ужгород, площа Шандора Петефі, 24 щоденно, крім вихідних, з 09.00 до 12.00 години.

Також форму конкурсної пропозиції та вимоги до її оформлення розміщено за цим посиланням  Учасники конкурсу додають до конкурсної пропозиції такі документи:

• юридичні особи:

копії установчих документів, засвідчені керівником юридичної особи або уповноваженою ним особою;

копію податкової декларації з податку на прибуток (для суб’єктів, яких не внесено до Реєстру неприбуткових установ та організацій), засвідчену керівником юридичної особи або уповноваженою ним особою;

звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткових організацій (бюджетних установ)

за попередній податковий (звітний) рік (для суб’єктів, яких внесено до Реєстру неприбуткових установ та організацій);

• фізичні особи - підприємці - копії паспорта громадянина України і податкової декларації про майновий стан і доходи та/або податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця за попередній податковий (звітний) рік, засвідчені фізичною особою - підприємцем або уповноваженою нею особою.

Конкурсні пропозиції складаються державною мовою і подаються в паперовій формі особисто або поштою за адресою: 88000, м. Ужгород, пл.. Шандора Петефі, 24, каб №7 та в електронній

формі за адресою:

до 14.00   14 березня  2022 року.

Розкриття та оцінювання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції розкриваються о 10.00 15 березня 2022 року за адресою: м. Ужгород, пл..

Поштова, 3, каб. 105.

Критеріями оцінювання конкурсних пропозицій є:

відповідність діяльності учасника конкурсу критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг»;

фінансовий стан учасника конкурсу, зокрема відсутність фінансової заборгованості, можливість надання соціальних послуг за власний рахунок;

планова кількість отримувачів соціальних послуг; вартість соціальних послуг, що надаватимуться.

Конкурсні пропозиції оцінюються за кожним критерієм за шкалою від 0 до 10 балів. Термін оголошення результатів конкурсу - до 22 березня 2022 року.

Контактною особою з питань проведення конкурсу є член конкурсної комісії Франчук Іванна Зіновіївна, тел.. (0312) 61-25-14, (0312) 61-29-79 .