Оголошення про засідання Комісії щодо розгляду звернень фізичних чи юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Ужгород, вул. Можайського, 22 А

Опубліковано: Лютий 15, 2022

Повідомляємо, що відповідно до п. 71 «Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 553 від 23.05.2011 року (далі Постанова),  з метою розгляду отриманих звернень фізичних чи юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності 16.02.2022 року о 09.00  у приміщенні управління ДАБК  виконавчого комітету Ужгородської міської ради за адресою: м.Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, ІІІ поверх буде проведено  засідання Комісії щодо розгляду звернень про порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності у зв’язку із колективним зверненням власників квартир багатоквартирного житлового будинку розташованого за адресою м. Ужгород, вул. Можайського, буд.22 від 07.02.2022р, контактна особа Козич Ольга Миколаївна (88015, м. Ужгород,                 вул. Можайського, буд.22, кв.18)  стосовно порушення державних будівельних норм та правил в результаті самовільно встановленого димоходу та  зобов’язання власника приміщення припинити користування для обігріву приміщення пічним опаленням та здійснити демонтаж труби димоходу, яка знаходиться на даху двоповерхової прибудови за адресою : м. Ужгород,  вул. Можайського, 22 А.

У разі неявки замовника або його представника після належного їх повідомлення у спосіб, визначений абз.6 п.71 Постанови  заява розглядається без його участі

У разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що замовник і заявник повідомляється у спосіб визначений абз.6 п.71 Постанови, у разі повторної неявки заява залишається без розгляду.