Опубліковано: Лютий 18, 2022

Повідомляємо, що відповідно до п. 71 «Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 553 від 23.05.2011 року (далі Постанова),  з метою розгляду отриманих звернень фізичних чи юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності 23.02.2022 року о 09.00  у приміщенні управління ДАБК  виконавчого комітету Ужгородської міської ради за адресою: м.Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, (ІІІ поверх) буде проведено  засідання Комісії щодо розгляду звернень про порушення суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності у зв’язку із зверненням №М-2/18.01-14 від 16.02.2022 гр. Масяк Нінель Степанівни, що проживає в м. Ужгород,  вул. Руська, б.25, кв.2 щодо перевірки законності проведення будівельних робіт  (добудови)  за адресою: м. Ужгород, вул. Руська, б.25, кв.3 «а» (між вул. Руська та вул. Л.Українки).

У разі неявки замовника або його представника після належного їх повідомлення у спосіб, визначений абз.6 п.71 Постанови  заява розглядається без його участі

У разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що замовник і заявник повідомляється у спосіб визначений абз.6 п.71 Постанови, у разі повторної неявки заява залишається без розгляду.