Оголошення про засідання Комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності щодо об’єкту по Берчені, 129А, м. Ужгород

Опубліковано: Липень 02, 2021

Повідомляємо, що відповідно до п. 7-1 Постанови Кабінету Міністрів України № 553 від 23.05.2011 року «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю», 07.07.2021 року о 15.00  у приміщенні управління ДАБК за адресою: вул. Небесної Сотні, 4, ІІІ поверх, м. Ужгород буде проведено засідання Комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності з приводу звернення фізичної особи від 29з.06.2021р. щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності та державних будівельних норм, стандартів та правил на об’єкті за адресою:
по
Берчені, 129А,  м. Ужгород.

У разі неявки замовника або його представника після належного їх повідомлення у спосіб, визначений абз. 6 п. 7-1 постанови КМУ № 553, заява розглядається без його участі.

У разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що замовник і заявник повідомляються у спосіб, визначений абзацом шостим цього пункту. При повторній неявці заявника заява залишається без розгляду.