Оголошено конкурс на вакантну посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Ужгородська міська поліклініка»

Опубліковано: Червень 21, 2019

Наказом управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Ужгородська міська поліклініка»  Ужгородської міської ради.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати документи до 8 липня 2019 року включно. Дата і час проведення засідання комісії з розгляду заяв претендентів будуть повідомлені на офіційному сайті Ужгородської міської ради додатково.

Іншим наказом утворено комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Ужгородська міська поліклініка»  Ужгородської міської ради. До її складу входять:

Білак Олександр Павлович  - заступник міського голови, голова комісії

Камінська Олена Анатоліївна  -  депутат Ужгородської міської  ради, секретар комісії

Члени комісії:

Готра Віталій  Вікторович   -  депутат Ужгородської міської ради

Глаголич Слава Юріївна - представник громадської організації «Пройдемо шлях разом»

Самойленко Світлана  Михайлівна - заступник головного лікаря з медичної частини   КНП «Ужгородська міська поліклініка»

Пайкош Микола Миколайович -  лікар - рентгенолог  КНП «Ужгородська   міська поліклініка»

Решетар Василь Васильович - начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради

Сташина–Неймет Марина Володимирівна - директор ВТГО «Поряд з вами».