Оголошується конкурс на право розміщення атракціонів на території парку "Боздоський"

Опубліковано: Квітень 12, 2019

Оголошується конкурс на право розміщення атракціонів на території парку

Організатор конкурсу: Департамент міського господарства Ужгородської міської ради

Місцезнаходження організатора конкурсу: (Україна, 88000, м. Ужгород,  пл. Поштова, 3)

Підстава проведення конкурсу: рішення виконкому від 27.03.2019 р. № 108

Предметом конкурсу є право на розміщення та експлуатацію атракціонів на території парку «Боздоський» відповідно до Положення, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 27.03.2019 р. № 108.

Уповноважені особи здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Особи уповноважені здійснювати зв'язок з учасником конкурсу:

-         Турянчик Олександра Олександрівна - начальник управління житлово-комунального господарства (т. 61-41-90)

-         Полтавцева Тетяна Вікторівна – начальник управління майном міста департаменту міського господарства (т.61-32-12)

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу та перелік документів:

-         копія витягу з Єдиного державного реєстру із зазначенням основних видів діяльності юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

-         ескіз-ідея та індивідуальні конкурсні пропозиції: схема розташування, параметри, перелік, кількість та фото атракціонів, ігрових спортивно-розважальних автоматів, спортивних, у тому числі силових, тренажерів, тирів, батутів; іграшкових машинок, дитячих мотоциклів, електро-вело-мобілів, кількість персоналу обслуговуючого атракціон;

-         термін будівництва та допуск атракціонів до експлуатації;

-         загальна сума вкладень;

-         внесок у благоустрій та утримання парку – загальної території;

-         дозвіл територіального управління Державної служби праці  (Держгірпромнагляд) у Закарпатській області пов’язаного з експлуатацією запропонованого об’єкта;

-         сертифікати відповідності на атракціони;

-         лист - зобов'язання щодо виконання умов конкурсу.

Умови конкурсу:

Переможець конкурсу бере на себе зобов’язання профінансувати проектування та виготовлення:

- проектно-технічної документації (у разі необхідності);

- дозвільної документації на атракціони;

- за власні кошти закупити та встановити обладнання, ввести в експлуатацію та організувати роботу атракціонів, отримувати дохід від підприємницької діяльності;

- замовити та профінансувати розробку проектної документації (електро-, водо-, газопостачання, водовідведення, благоустрій), а також встановлення окремого засобу обліку (в разі необхідності);

- оплатити будівельно-монтажні роботи та витрати на утримання атракціону;

- укласти відповідні договори на постачання та/або на відшкодування спожитих комунальних послуг.

Кількість атракціонних секторів та місце їх розташування

Всього на конкурс виноситься 10 секторів – місць для розміщення атракціонів. Конкурсна документація подається на кожен сектор окремо.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

·         наявність (власність або користування) у учасника конкурсу атракціонів та обладнання, які максимально сприятимуть розвитку та розбудові інфраструктури парку, створення сприятливих умов для сімейного відпочинку - до 30 балів;

·         кількість персоналу відповідної кваліфікації - до 5 балів;

·         наявність позитивного досвіду роботи  в сфері послуг, відпочинку та розваг - до 15 балів;

·         співбесіда - до 20 балів ;

·         винагорода за повноту та інформативність підготовленої конкурсної документації - + 5 балів.

Максимально можлива кількість:  75 балів.

Конкурсну пропозицію необхідно надавати особисто або за допомогою поштового зв’язку у письмовому надрукованому вигляді запаковану у конверті із зазначенням на конверті повного найменування та місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція приймається до 14.05.2019 включно за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3 кб. 223.

Розкриття конвертів відбудеться 15.05.2019 в 10.00 в Департаменті міського господарства Ужгородської міської ради за адресою м. Ужгород, пл. Поштова, 3.»