Осіння легкоатлетична естафета серед учнівської молоді пройшла в Ужгороді

Опубліковано: Жовтень 06, 2016

5 жовтня 2016 р. пройшла традиційна осіння легкоатлетична естафета серед учнівської молоді Ужгорода. Змагання проходили по Слов’янській набережній. Хоча погода і “внесла” свої корективи, та все ж таки учасники проявили свої найкращі якості. В результаті напруженої боротьби серед збірних команд ЗОШ першими фінішували учні класичної гімназії, друге місце посіли учні ЗОШ №5, треті – школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. Серед учасників ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації тріумфатором естафети стала збірна команда Ужгородського торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ, срібні нагороди виборов природничо-гуманітарний коледж УжНУ. Замкнув чільну трійку – ДНЗ “Ужгородський центр професійно-технічної освіти”. На церемонії нагородження, яку проводили начальник відділу спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради Назар Луків та головний суддя змагань Анатолій Коломоєць, усі призери отримали медалі відповідного гатунку, грамоти та цінні подарунки.