Останній дзвоник пролунав сьогодні для учнів більшості ужгородських шкіл

Опубліковано: Червень 02, 2023

Останній дзвоник пролунав сьогодні для учнів більшості ужгородських шкіл

Кожен заклад самостійно визначав час та формат проведення свята: були і короткі традиційні чи радіолінійки, години спілкування, екскурсії, квести, родинне свято.
Навчальний рік, що завершується, відбувався у складних умовах: в укриттях через ризики обстрілів, під час вимкнення світла, дистанційно в режимі онлайн. Утім, це не стало на заваді навчанню.
Повну загальну освіту цьогоріч в Ужгородській міській територіальній громаді здобули 965 дітей, 1462 учні закінчують 9 клас. Майже півтори сотні 11-класників – претенденти на золоті та срібні медалі. Їх вони мають підтвердити за результатами мультипредметного тесту.
Щира подяка педагогам за щоденну працю, за виховання та навчання нашої молоді, майбутнього України! Щасливої долі випускникам! Перемоги і миру всім нам!