Отримання паспортів безпеки навчальними закладами Ужгорода обговорили в міськраді

Опубліковано: Липень 26, 2022

Отримання паспортів безпеки навчальними закладами Ужгорода, які засвідчать, що діти в них можуть навчатися очно, обговорили сьогодні в Ужгородській міській раді заступник міського голови Василь Пинзеник, заступниця начальниці управління освіти Марина Пуківська із  представниками Головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій у Закарпатській області та управління охорони здоров’я і цивільного захисту населення.

Нагадаємо, минулого тижня міський голова Богдан Андріїв зустрічався з директорами шкіл, а потім і садочків щодо укриттів в освітніх закладах.

Уже відзавтра, 27 липня, всі навчальні та дошкільні заклади міста комісія за участю фахівців різних служб та відомств обстежить, щоб усунути всі недоліки, які перешкоджають отримати паспорти безпеки.