Пам’ятну дошку Тиводару Легоцькому – археологу, етнографу Закарпаття – відкрили у музеї його імені

Опубліковано: Травень 18, 2023

Пам’ятну дошку Тиводару Легоцькому – археологу,  етнографу Закарпаття – відкрили у музеї його імені

Пам’ятну дошку Тиводару Легоцькому – археологу, історику, організатору музейної справи, етнографу Закарпаття – відкрили сьогодні в Ужгороді в обласному краєзнавчому музеї, який носить ім’я видатного вченого-дослідника. Його науковий доробок складає 11 монографій та близько 300 статей, які охоплюють цілий комплекс питань з історії Закарпаття від найдавніших часів до початку XX століття.

Автор пам’ятної дошки – закарпатський скульптор, заслужений художник України Михайло Белень. Дошку встановили за сприяння Ужгородської міської ради, інформує управління у справах культури, молоді та спорту міськради.

У відкритті пам’ятної дошки взяли участь міський голова Богдан Андріїв, керівниця обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького Ольга Шумовська, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, посадовці Закарпатської обласної ради та ОВА.