Переселенці із Донеччини дякують керівництву ужгородського підприємства "Конвектор" за допомогу

Опубліковано: Червень 15, 2022

Тимчасово переміщені родини Нимирських, Щеглакових і Гревізирських, які приїхали в Ужгород із м. Бахмута та Бахмутівського району Донецької області, дякують генеральному директору ТОВ «Завод «Конвектор» Анатолію Головничу та начальниці відділу кадрів Неллі Бакурі, які надали прихисток на території підприємства та допомагали з облаштуванням умов для комфортного проживання. Про це йдеться в подяці, що надійшла на електронну адресу Ужгородської міської ради.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, ВПО забезпечили меблями, працювала пральня, кухарі Олена та Вікторія смачно годували в їдальні, а ще людей, які змушені були втікати від воєнних дій, підбадьорювали добрими словами, дітям дарували іграшки, запрошували на дитячий і спортивний майданчики.

«Бажаємо всім миру, а ТОВ «Завод «Конвектор» успіхів і процвітання!», - йдеться в подяці.