Переселенці – особи з інвалідністю 1 та 2 групи, які зареєстровані в Ужгороді, зможуть отримати ваучери на 6600 гривень за програмою Товариства Червоного Хреста України

Опубліковано: Березень 02, 2023

❗️ До уваги переселенців – осіб з інвалідністю 1 та 2 групи, які зареєстровані в Ужгороді!

Із наступного тижня і до кінця березня у ЦНАПі Ужгородської міської ради (площа Поштова, 3)

ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

можна буде отримати ваучери на 6600 гривень для придбання продуктів та речей першої необхідності у мережі супермаркетів «Сільпо».

‼️ ВАЖЛИВО‼️

Запис потенційних отримувачів допомоги проводиться із понеділка, 6 березня, ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ за номером телефону +38 050 555 81 08 (понеділок — п’ятниця з 10:00 до 16:00)
Видача комплектів ваучерів при підтвердженні категорій вразливості і після підтвердження реєстрації – із 7 березня.

Детальніше про програму

📌ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Ваучерна програма розрахована на три місяці по 2200 грн на одну особу в місяць, загальною сумою 6600 грн. Видача одноразова.

Допомога призначена внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з реєстрацією в Ужгороді після 24.02.2022 року за наступними категоріями:
1) Особи з інвалідністю 1 та 2 груп.

📌ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ

• Паспорт (обов’язково).
• Картка фізичної особи-платника податків (обов’язково).
• Довідка внутрішньо переміщеної особи (для ВПО з реєстрацією після 24.02.2022 року). Реєстрація ВПО тільки в Ужгороді.
• Пенсійні посвідчення із зазначенням групи інвалідності.

* для пришвидшення процесу оформлення прохання мати при собі копії документів.

Телефон інфоцентру ТЧХУ: 0 800 332 656